Продовжуємо працювати Пн.-Нд. з 9:00 до 21:00. Бережіть себе та своїх близьких, все буде Україна!
Акція Новинка

Масажер для ніг Marutaka Gold Pro

Код товару: 47094
Виробник: Marutaka
29 відгуків
Є в наявності
25700 грн.
24500 грн.
Оформити розстрочку

Японський професійний масажер Марутака Голд Про - масажер vip класу, який широко використовується в санаторіях та масажних кабінетах. Оновлена модель 2021 року!

Масажер для ніг Marutaka Gold Pro: лікувальний масаж ніг

Масажер Марутака Голд Про - єдиний в своєму роді, що володіє настільки величезним набором функцій і має посилений вплив на акупунктурні точки на стопах. Це дозволяє йому активізувати всі життєво важливі процеси в організмі.


Технологія SHAKE-SHAKE: знімає спазми і судоми в литкових м'язах

Масажер для ніг Marutaka Gold Pro - фото 1Для зняття судом в області литкових м'язів застосовують технологію SHAKE-SHAKE, яка представляє собою акуратний вібраційний вплив. Досить одного сеансу, щоб зняти втому, набряклість ніг і усунути судоми в нижніх зонах кінцівок. Такий масаж покращує функціональність внутрішніх систем тіла, допомагає стабілізувати емоційний настрій і самопочуття в цілому.

Активуючи ритмічний режим, середній ряд роликів виконує унікальний вид масажу для зводу стопи, який властивий виключно моделі Gold Pro.

Під час такого масажу розслаблення відбувається не тільки на стопах, але і на литкових м'язах. А під час вибору максимальної з 3 режимів інтенсивності, розслабляються навіть колінні суглоби і стегна.

Массажер для ног Marutaka Gold Pro - фото 4Унікальні ритмічні постукування: види

Постукуючі режими:
Вібраційний режим - постукування на високих частотах. Знімає напругу, м'язові спазми.
Режим імпульсу - чергування повільних і швидких постукувань. Повністю розслабляє м'язи.
Режим переривання - постукування зупиняється і поновлюється. Заспокоює, допомагає сконцентруватися на власному тілі і тактильних відчуттях.

Різна частота імпульсу забезпечує більш глибокий вплив на м'язи повністю всіх ніг, допомагає при судомах, стимулюючи м'язи і зменшуючи скутість і болючість в ногах, при цьому зменшується набряк стоп і болі в кісточках.


Перкусійний апаратний масаж в масажері Marutaka Gold Pro

Перкусійний масаж відтворюється роликового системою під стопою і виконує глибокий масаж м'язових тканин і суглобів не тільки стоп, але і всіх ніг повністю. Ця унікальна функція допомагає зняти біль в м'язах і суглобах, а також збільшує рухливість і продуктивність опорно-рухового апарату.

Даний вид масажу знімає м'язову втому, скованість м'язів, спазми в гомілках і стегнах, дозволяє збільшити кровотік і лімфоток, зменшує набряклість і целюліт, зменшує симптоми, пов'язані з пошкодженням нервових закінчень, атрофією, артритами, артрозами і іншими проблемами.


Технологія HEEL CARE: профілактика підошвенного фасциїту

Массажер для ног Marutaka Gold Pro - фото 3

За допомогою технології HEEL CARE проводиться профілактика фасциїта в області підошви. Йдеться про патологію, при якій в ступнях розвиваються запальні процеси, що супроводжуються болем на фоні мікроскопічних надривів на поверхневому шарі органів, судин і тканин.

Завдяки технології HEEL CARE вдається посилити еластичність фасцій, усунути спазми і біль, поліпшити лімфообіг і кровообіг, збагатити тканини киснем, забезпечити їх поживними речовинами.

Ахіллове сухожилля

В області п'яти розміщені спеціальні валики, якими ніжно масажують ахіллове сухожилля. Для попередження розвитку фасциїту в області підошви використовується масажний вплив і спеціальні вправи, спрямовані на розтягування ахіллового сухожилля і підошовного апоневрозу.

Міофасціальний масаж

Це унікальна техніка, яка впливає на фасції, які оточують м'язи. При залученні цієї функції вдається домогтися повної розслабленості фасції стоп навіть в разі, коли вони напружені або схильні до спазмів.

В першу чергу міофасціальний масаж рекомендований людям, які ведуть недостатньо активний спосіб життя або, навпаки, вважають за краще інтенсивні тренування. Міофасціальний масаж призначений для впливу на м'язи і нервову систему. У масажері Marutaka Gold Pro цей масаж відтворює роликова система, що чинить тиск на фасції стопи. Результатом стає:

 • Підвищення гнучкості кінцівки і відновлення її функцій.
 • Покращення циркуляції крові завдяки впливу на рідини, що містяться в тканинах, і на м'язову змазку.
 • Усунення застою крові, зняття напруженості м'язів.
 • Поліпшення постави.
 • Зникнення відчуття тяжкості в ногах і набряклості.

Плантарный массаж

Массажер для ног Marutaka Gold Pro - фото 1Плантарний масаж - це унікальний вплив, що застосовується до рефлекторних зонах стопи.

За його допомогою вдається підштовхнути організм до самостійного зцілення, використовуючи його природні можливості. Ґрунтується техніка на тому припущенні, що саме на поверхні ступень знаходяться точки, пов'язані практично з усіма системами і органами тіла.

В результаті комплексного впливу на підошву ноги і її ахіллове сухожилля вдається поліпшити роботу м'язових тканин і посилити еластичність зв'язок, усунути судоми в литкових м'язах, зонах п'ят і хворобливість. Одночасно стимулюється кровообіг і потік лімфи, що дозволяє більш активно поширювати по тканинам кисень і поживні речовини.


Повноцінне охоплення стопи Full Air

Массажер для ног Marutaka Gold Pro - фото 1

Функція повного об'ємного компресійного масажу реалізована за допомогою багатокамерних повітряних подушок нового покоління. Компресійні подушки розташовані в ніші в U-подібному вигляді. Таке розташування дозволяє охопити стопу і гомілковостопний суглоб на 360 градусів, забезпечуючи компресійний вплив.

Особливістю даної моделі також є функція сканування об’єму стоп, що дозволяє компресійним подушкам підлаштовуватися під індивідуальні дані користувача.


Об'ємна теплова терапія

Массажер для ног Marutaka Gold Pro - фото 2

Досягається завдяки вуглецевим волокнам інфрачервоного теплового прогріву, розташованим по всій внутрішньої поверхні масажера. Затишне тепло покращує циркуляцію крові і зменшує напругу в м'язах.

ІЧ тепло проникає вглиб організму від 5 до 8 см, тим самим сприяє поліпшенню кровообігу і обміну речовин в органах і тканинах. У масажера підібраний правильний температурний режим. Комфортне тепло при температурі до 40 ° С показано абсолютно кожному.


Точковий масаж стоп

Массажер для ног Marutaka Gold Pro - фото 3

Заснований на принципах масажу Шиацу і полягає в активному впливі на акупунктурні точки, багаті нервовими закінченнями. Діючи на такі точки, стимулюється оздоровлення і відновлення організму, поліпшується функціонування всіх внутрішніх органів.

При рефлекторному масажі можна легко позбутися від хворобливих відчуттів в суглоб і м'язах, нормалізувати кровообіг.

Комбінування різних методик масажу призводить до поліпшення загального стану організму. Напруга в стопах йде вже після першої процедури.

Рух масажних елементів дозволяє швидко зняти напругу і втому в ногах при фізичних навантаженнях, завдяки техніці Гуа-Ша. За допомогою перевіреної техніки відбувається посилений вплив в режимі глибокого 4D-массажу біологічно активних точок. Ефект від масажу не замінять навіть руки професійного масажиста!


Регулювання інтенсивності масажу

Для кожної авто програми передбачено 3 режими інтенсивності масажу. Включаючи будь-яку програму, в автоматичному режимі  встановлюється перший рівень інтенсивності.

В ручному режимі користувач може задати масажеру бажаний рівень інтенсивності.

За допомогою даної кнопки, користувач може регулювати силу надуву повітряних подушок, а також вібраційно-постукуючий режим.


Автоматичні програми:

Релаксуюча: для повного розслаблення і відпочинку всіх органів включається режим постукування і проводиться аеро-повітряний масаж стоп за допомогою повітряно-компресійних подушок. В цей час йде розминаючий роликовий масаж ступень від п'яток до пальців.

Оновлююча: в програмі оновлення задіяні повітряні подушки, які здавлюють стопи на 360°. Масажні елементи розробляють ступні і поперечний звід стопи в режимі постукування. Внутрішні органи отримують підбадьорюючий поштовх енергії, і підвищується працездатність.

Перезаряджаюча: для зняття стресу і напруги максимально задіюють компресійні подушки, надавлюючи на стопи зверху. Ролики підсилюють розминаючі і постукуючі рухи. Масажна процедура, спрямована на нижні кінцівки, покращує приплив крові до ніг, знімає напругу і больові спазми, активізує захисні сили організму і виведення шлаків з організму.


Ефективний метатарзальний масаж

Масажер для ніг Marutaka Gold ProМасажер для ніг Marutaka Gold Pro виконує унікальний метатарзальний масаж стоп, головний вплив відбувається в області плесна і передплесна, гомілковостопного суглоба, а також глибоких м'язів стопи.
В результаті від такого масажу поліпшується стан м'язів навколо кісток і зміцнюються зв'язки на стопах. Також відбувається вплив на найсильніше сухожилля людини - підошовний апоневроз - це група м'язів, що відповідає за пересування, згинання / розгинання і формування зводу стопи. Крім цього, на них припадає основне навантаження і вага тіла.


Рефлекторний масаж стоп

Наука рефлексологія бере свій початок з рефлекторних точок на стопах ніг. Саме тут розміщені біологічно активні точки з тисячами нервових закінчень. Загальний стан організму значно поліпшується після процедури масажу стоп. Щоб прискорити приплив кисню до внутрішніх органів, активно масажують різні зони стопи.

Особливо корисним вважається розминка міжсухожильної зони зверху стопи. Є методика масажу інших зон, які рефлексологи пов'язують з різними ділянками тіла і внутрішніми органами людини:

 1. На зводі стопи розміщені активні точки, пов'язані з хребтом. Їх енергійна акупресура відразу знімає больові спазми уздовж хребта.
 2. У нижній частині пальців ніг рефлексологи знайшли точки, що безпосередньо впливають на зір та інші органи дотику. Треба  тільки правильно масажувати кожен палець, щоб попередити запальні процеси в цих органах і зняти біль.
 3. В одній стопі ноги знаходиться 26 кісточок, з яких складається передплесно, плесно і фаланги пальців. Розминка проміжку між кісточками принесе задоволення і оздоровлюючий ефект для всього організму.
 4. Підошвена частина стопи витримує навантаження всього тіла. Щоб розім'яти підошву, прикладають значні зусилля для п'яти і подушечок з грубою шкірою і натоптишами, але в середній частині стопи роблять полегшений масаж.

Масажер для ніг Marutaka Gold Pro - фото 1

Лімфодренажні масажні процедури для стопи допоможуть зняти набряклість і попередити варикозне розширення вен!

Масажер для ніг Marutaka Gold Pro - фото 2Плюси лімфодренажного масажу стоп:

 • Прискорюється рух венозної крові і лімфоток;
 • Накопичені токсини і шлаки виводяться з організму швидше;
 • Зникають набряки на нижніх кінцівках;
 • М'язова тканина розслаблюється, знімається біль.
Використання методу лімфодренажного масажу ніг - унікальна можливість прибрати м'язові набряки і зупинити розвиток лімфостазу.

Використання даного масажера показано тим людям, які страждають різними больовими синдромами, функціональними порушеннями, різними хворобами в початковій стадії. Крім цього, якщо купити масажер для ніг Marutaka Gold Pro, то можна самостійно підвищити активність гормонів надниркових залоз, змінити проникність судин, поліпшити властивості крові, а також тканинний обмін.

Як діє прессотерапевтична система

Масажер, оснащений компресійної системою, починає роботу після подачі стисненого повітря через шланги-повітропроводи. Вони пов'язані з повітряними подушками. Стопи, повністю охоплені повітряними подушками, розробляються здавлюючимирухами. В результаті, рух крові по судинах прискорюється, процес лімфотоку стимулюється. Рівень інтенсивності повітряно-компресійного впливу має 3 режими.


Додаткова інформація про масажер

Обтічний корпус виконаний таким чином, щоб займати мінімум простору в незалежності від місця його установки. При цьому сам масажер досить місткий, що дозволяє проводити масаж користувачам з різними розмірами і обсягами стоп. Максимальний розмір стопи 47. В процесі розробки даної моделі, фахівцями було визначено максимально ефективний час роботи для кожної з програм. Тому вам не потрібно турбуватися про час масажу, ви просто вибираєте необхідний режим, а масажер після закінчення процедури сам вимкнеться. Для управління масажером на верхній кришці корпусу розташована панель управління. Зміна колірного індикатора означає собою зміну обраного вами параметру, а натиснення кнопок супроводжується звуковим сигналом. Ноги ставлять в просторі ніші, оснащені знімними чохлами. Чохли можна струшувати від пилу, провітрювати і прати в пральній машині.

Змінено: 2022-06-27 12:06:47
Характеристики
Тип масажеру Професійний
Види масажу Full Air Повітряно-компресійний масаж, Вібраційний, Роликовий масаж, Розминаючий масаж, Шиацу, Гуаша, Акупунктурний масаж, Перкусійний масаж.
Техніки масажу Шиацу, Гуаша, рефлекторний, акупунктурний, плантарний, міофасціальний, перкусійний, метатарзальний, лімфодренажний, Shake-Shake, Heel Care
Область застосування масажера Ступні, пальці ніг, голеностоп, ахіллове сухожилля
Кількість автоматичних програм 3
Кількість режимів інтенсивності масажу 3
Кількість режимів інтенсивності вібрації 3
Фіксація п'яти Є
Функція прогріву Інфрачервоне прогрівання до 50°С
Кількість повітряно-компресійних подушок 30
Максимальна швидкість обертання 48 об/хв
Потужність 65 Вт
Тип живлення 220 В
Таймер Є, 15 хв
Функція автовідключення Є
Захист від перегріву Є
Матеріал корпусу Пластик, колір золотистий
Габарити 41х31х44.5 см
Вага без упаковки 7,3 кг
Країна виробництва Японія
Гарантійний термін 36 місяців
Написати відгук
Із цим товаром купують
Вас може зацікавити
Ви переглядали
25656+ Задоволений клієнт!
0 відгуків