Акція Топ продажу

Масажер для ніг Marutaka Construct RT-1898

Код товару: 47130
Виробник: Marutaka
25 відгуків
Є в наявності
14500 грн.
13800 грн.
Оформити розстрочку

Сучасні умови життя і роботи приводять людей до знерухомлення. Сидячий спосіб життя викликає застій венозної крові та лімфи в ногах і появі різних захворювань. Масажер Marutaka Construct володіє дивовижними властивостями для розслаблення м'язів, стимуляції лімфотоку, зняття втоми, важкості і набряклості в ногах після робочого дня.

Масажер для ніг Marutaka Construct RT-1898: особливості

Масажер для ніг Marutaka Construct RT-1898У масажері для ніг Marutaka Construct RT-1898 об'єднується нові технології SHAKE-SHAKE,HEEL CARE та плантарний масаж з традиційними техніками масажу Шиацу та Гуа-Ша. Відмінною особливістю масажера Construct є розкладний корпус, що дозволяє охопити масажем не тільки ступні, але і гомілковостопні суглоби, щиколотки та литки.

Складна конструкція масажера має дві панелі керування. В розкладеному вигляді користуються верхньою панеллю управління, що дозволяє включати верхню і нижню частину приладу. Якщо пристрій перебуває в складеному виді, запускається тільки нижня панель управління. Це дає можливість керувати механізмами в нижній частині масажера.

Для керування приладом використовують сенсорні кнопки на панелях управління, розміщені просто під рукою. Вони дозволяють вибрати режим масажу, рівень інтенсивності, комбінувати різні техніки масажу.

Автоматичні програми

Процедури для відновлення забезпечує техніка Шиацу і рефлексологічний масаж:

Шиацу - розминання певних точок, проводиться роликовими елементами. Вони досить достовірно імітують натискання подушечками пальців, виробляючи делікатні обертальні рухи. Основна мета масажу - зняти біль в ногах і зміцнити суглоби.

Рефлексологія - це опрацювання біологічно активних ділянок на стопах, кожен з яких пов'язаний з внутрішніми органами. Впливаючи на такі зони вдається поліпшити стан усього організму, швидко вивести токсини і стимулювати роботу певних систем.

Релаксуючі програми допомагають організму швидко розслабитися і запустити процеси регенерації:

«Перед сном» - цю програму відтворюють роликова і повітряно-компресійна система. М'які розминання і делікатний тиск при наповненні подушок стисненим повітрям допомагає зняти напругу з м'язів, знижує наслідки стресових станів і напруженість м'язів, усуває втому і відновлює функціональність кінцівок.

Програма для поліпшення кровообігу крові і лімфи допомагає м'язам розслабитися, наситити тканини киснем, усунути синдром холодних ніг і зняти оніміння. Такий ефект досягається завдяки повітряним подушкам, які наповнюються повітрям і обережно стискають стопи, прискорюючи кровообіг і лімфообіг.

Плантарний масаж з трофічних ефектом

Наш організм здатний до само-зцілення, проте цю природну можливість найчастіше потрібно «запустити», з чим відмінно справляється плантарний масаж. Впливаючи на рефлекторні зони стоп, масажер виробляє найбільш щадний лікувальний вплив на різні системи і органи людського тіла. Завдяки інноваційним технологіям виробникам вдалося забезпечити плантарний масаж трофічним ефектом, що дозволило добитися максимально можливого поліпшення стану сухожилля. Саме на нього протягом усього дня припадає левова частка всього навантаження.
Основне завдання масажеру - позбавити користувача від болю, судом в гомілкостопі, поліпшити циркуляцію крові, відновити м'язові тканини і відповідно наростити витривалість і еластичність зв'язкового апарату.

Технологія SHAKE-SHAKE

Масажер для ніг Marutaka Construct RT-1898Грамотний масаж п'яток дозволяє зняти спазми і позбутися від судом в області литкових м'язів. Такий ефект досягається за рахунок вібраційного впливу. Позитивні зміни стають помітними вже після першої процедури - в нижніх кінцівках з'являється легкість, зникає набряклість, йдуть судоми і спазм м'язових тканин. При регулярному застосуванні технології вдається вилікувати плоскостопість, стабілізувати роботу всіх внутрішніх систем, поліпшити самопочуття в цілому і отримати заряд бадьорості і позитивного настрою на постійній основі.

Технологія HEEL CARE

Технологія HEEL CARE призначена для профілактики підошовного фасциїта. Йдеться про патологію, при якій виникають мікроскопічні пошкодження оболонки судин, які посилюються в результаті щоденних навантажень. На фоні таких мікро-надривів в ступнях починають розвиватися запальні процеси і хворобливість. Для їх усунення необхідні спеціальні вправи в сукупності з масажем, що розтягують ахіллове сухожилля і апоневроз підошви.
Результатом масажу стає зняття стресу, болю і спазмів, підвищення еластичності, прискорення кровообігу, і, як результат, тканини швидко насичуються киснем, в них швидше надходять поживні речовини. Завдяки поліпшенню циркуляції лімфи вдається попередити розвиток набряклості.

Використання масажеру Marutaka Construct RT-1898 в складеному вигляді

Вплив на біологічно активні точки на стопі піднімає життєвий тонус, повертає бадьорість організму і проводить профілактику багатьох захворювань. Підсилює ефект масажних процедур для ступень інфрачервоний прогрів і вібрація, які вдало поєднуються з роботою роликового механізму. При включенні нижньої частини приладу проводиться:

  • Масажер для ніг Marutaka Construct RT-1898Розминання стопи масажними головками в 3D-режимі;
  • Ефективність розминання стоп гарантована метатарзальным методом, який дозволяє проводити масаж стопи на 360º;
  • Роликовий механізм запускається 3D масажу п'ят;
  • Передбачена витяжка пальців;
  • Масаж ахіллового сухожилля;
  • Точковий масаж Шиацу, Гуа-Ша;
  • Плантарний масаж;
  • Інфрачервоний прогрів і вібрація.

У приладі встановлено таймер, що дозволяє встановлювати час процедури. При виникненні непередбачених обставин, спрацьовує система автоматичного відключення. Тому переживати за безпеку масажного сеансу не варто. Догляд за пристроєм спрощено наявністю змінних накладок, які легко миються і піддаються чищенню.

Регулярне використання масажера для ніг дозволить позбутися від спазмів і болів при знерухомленні або великих фізичних навантаженнях на ноги. Масаж ніг в домашніх умовах економить час і гроші на походи до професійного масажиста.

Змінено: 2021-10-24 11:03:28
Характеристики
Тип масажеру Професійний
Види масажу Лімфодренажний масаж, повітряно-компресійний масаж, вібраційний, роликовий масаж, розминаючий масаж, масаж шиацу, розтирання, Гуаша, глибокий 3D
Область застосування масажера Ступні, пальці ніг, голеностоп, гомілки
Кількість автоматичних програм 3
Кількість режимів інтенсивності масажу 3
Кількість режимів інтенсивності вібрації 3
Фіксація п'яти Є
Інфрачервоне прогрівання Є
Кількість повітряно-компресійних подушок 32
Максимальна швидкість обертання 48 об/хв
Потужність 65 Вт
Тип живлення 220 В
Таймер Є, 15 хв
Функція автовідключення Є
Захист від перегріву Є
Матеріал корпусу Пластик, колір білий-червоний
Габарити 43х45.8х46 см
Вага без упаковки 11 кг
Країна виробництва Японія
Гарантійний термін 24 місяці
Написати відгук
Із цим товаром купують
Вас може зацікавити
Ви переглядали
25608+ Задоволений клієнт!
0 відгуків