Продовжуємо працювати Пн.-Нд. з 9:00 до 21:00. Бережіть себе та своїх близьких, все буде Україна!

Масажер для ніг RT-1898

Код товару: 47130
Виробник: RoTai
0 відгуків
Є в наявності
9300 грн.
Оформити розстрочку

Сучасні умови життя і роботи приводять людей до знерухомлення. Сидячий спосіб життя викликає застій венозної крові та лімфи в ногах і появі різних захворювань. Масажер RT-1898 володіє дивовижними властивостями для розслаблення м'язів, стимуляції лімфотоку, зняття втоми, важкості і набряклості в ногах після робочого дня.

Складна конструкція масажера має дві панелі керування. В розкладеному вигляді користуються верхньою панеллю управління, що дозволяє включати верхню і нижню частину приладу. Якщо пристрій перебуває в складеному виді, запускається тільки нижня панель управління. Це дає можливість керувати механізмами в нижній частині масажера.

Для керування приладом використовують сенсорні кнопки на панелях управління, розміщені просто під рукою. Вони дозволяють вибрати режим масажу, рівень інтенсивності, комбінувати різні техніки масажу.

Вплив на біологічно активні точки на стопі піднімає життєвий тонус, повертає бадьорість організму і проводить профілактику багатьох захворювань. Підсилює ефект масажних процедур для ступень інфрачервоний прогрів і вібрація, які вдало поєднуються з роботою роликового механізму.

У приладі встановлено таймер, що дозволяє встановлювати час процедури. При виникненні непередбачених обставин, спрацьовує система автоматичного відключення. Тому переживати за безпеку масажного сеансу не варто. Догляд за пристроєм спрощено наявністю змінних накладок, які легко миються і піддаються чищенню.

Регулярне використання масажера для ніг дозволить позбутися від спазмів і болів при знерухомленні або великих фізичних навантаженнях на ноги. Масаж ніг в домашніх умовах економить час і гроші на походи до професійного масажиста.

Змінено: 2022-06-30 08:41:30
Характеристики
Кількість автоматичних програм 3
Кількість режимів інтенсивності масажу 3
Кількість режимів інтенсивності вібрації 3
Фіксація п'яти Є
Інфрачервоне прогрівання Є
Тип живлення 220 В
Таймер Є, 15 хв
Функція автовідключення Є
Захист від перегріву Є
Матеріал корпусу Пластик, колір білий-червоний
Габарити 43х45.8х46 см
Вага без упаковки 11 кг
Гарантійний термін 24 місяці
Написати відгук
Вас може зацікавити
Ви переглядали
25657+ Задоволений клієнт!
0 відгуків