Продовжуємо працювати Пн.-Нд. з 9:00 до 21:00. Бережіть себе та своїх близьких, все буде Україна!
Акція Новинка

Масажер для ніг Marutaka Ashi

Код товару: 47272
Виробник: Marutaka
0 відгуків
Є в наявності
10900 грн.
10355 грн.
Оформити розстрочку

Японський масажер для ніг Marutaka допомагає усунути негативну симптоматику, підвищує гнучкість м'язів, нормалізує стан опорно-рухового апарату та позитивно впливає на весь організм. Навантаження на ноги виникає щодня під впливом численних факторів. Це може бути тривала ходьба, тренування, що виснажують або перебування в одному положенні. Погіршити стан ніг можуть і певні захворювання.

Користь від використання масажера Marutaka Ashi

Масажер для ніг може використовуватися як профілактичний захід або як комплексний метод лікування, при його регулярному використанні вдається усунути такі негативні явища:

 • Хворобливі явища, що виникають у ногах та у всьому тілі.
 • Болі, спровоковані підошовним фасціїтом або діабетичною нейропатією.
 • Напруженість м'язів.
 • Набряк  на фоні погіршеного відтоку лімфи, що викликає застої, та недостатньо активне  виведення надлишків рідини.
 • Фізичне виснаження, спричинене рефлексом нерва стопи, та безсоння на формі патології.
 • Недостатньо активний кровообіг, що перешкоджає притоку кисню та поживних речовин до клітин.
Особливості роботи систем масажера Marutaka Ashi

Масажер для ніг Marutaka AshiОсновний вплив виробляє роликова система, її масажні голівки розташовані таким чином, щоб опрацьовувати більшу частину акупунктурних точок та покращувати стан різних частин тіла та здоров'я в цілому. Роликова система Marutaka Ashi достовірно імітує основні види масажу, а також знамениту техніку Шиацу з Японії та Гуаша з Китаю. При роботі масажера успішно поєднуються такі дії як акупунктурний, розминаючий, плантарний та ролінг масаж. Проробка гомілкостопа, склепіння стопи сприяє усуненню скутості, зменшенню хворобливих відчуттів в п’ятках, кісточках, стимулювання м'язових тканин.

Навколо гомілкостопів і в області підйомів стоп встановлені подвійні подушки, завдання яких – надати ступням правильне положення для проведення плантарного масажу. Роликова і компресійна система сукупно впливають на стопу, ахіллове сухожилля, покращуючи функціональність м'язів, нарощуючи гнучкість зв'язок, усуваючи запальні процеси, що протікають у стопі, та больові відчуття у п’ятках. Одночасно покращується циркуляція крові і лімфи, тканини швидше насичуються киснем, поживними речовинами.

Масажер для ніг Marutaka Ashi можна використовувати і в домашніх умовах, і на робочому місці. Конструкція масажера враховує особливості структури стопи та розташування на ній біологічно активних точок та зон. Завдяки цьому системи апарату максимально достовірно імітують роботу досвідченого масажиста, у процесі проводиться глибокий вплив по всій поверхні стопи, від пальців до кісточки. Терапевтичний ефект досягається за рахунок здатності Marutaka Ashi до виконання низки технік та видів масажу:

 • Китайського Гуаша.
 • Японського Шиацу.
 • Роллінг-масажу.
 • Компресійного (лімфодренажного) масажу.
 • Глибокого розминання.
 • Інфрачервоного прогрівання.

Оскільки акупунктурні точки на стопі пов'язані з різними органами та системами, то при масажі цієї зони вдається вплинути на все тіло. Завдяки тому, що рефлексотерапія стимулює спеціальні зони на стопі, вдається звести до мінімуму дисбаланс організму і за рахунок цього допомогти всьому тілу розслабитися, що особливо помітно в області ніг та попереку. Додатковим приємним моментом при масажі стоп стає звільнення від головного болю, безсоння та наслідків стресових станів.

Технологія теплого прогріву Warm Air

Завдяки джерелу інфрачервоного прогріву створюється теплова терапія, що м'яко впливає. При нагріванні поліпшується циркуляція крові, зменшується набряк кінцівок, знижується біль в м'язах, зникає оніміння.

Масажер оформлений в елегантному стилі, управління відрізняється зручністю та простотою, утримання приладу в чистоті також не викликає труднощів. Знімні чохли з тканини, що миється, допомагають у підтримці чистоти.

Технологія Heel Care

Масажер для ніг Marutaka AshiВикористання технології Heel Care в першу чергу виправдане за наявності або ризику розвитку підошовного фасціїту на фоні відкладення солей або через запалення, що утворилися при розтягуванні зв'язок. Захворювання супроводжують болі, що з'являються у п'яті під час ходьби, мікроскопічні розриви та тріщини у фасції та на шкірній поверхні.

Застосування технології Heel Care допомагає зміцнити ахіллове сухожилля, відновити функціональність підошовного апоневрозу. Зв'язки набувають великої еластичності, зникає біль при рухах, прискорюється струм крові та лімфи, що забезпечує швидке насичення клітин киснем та поживними речовинами.

Система пресотерапії RecoveryAir Light

Повітряно-компресійна система, встановлена ​​у конструкції, допомагає проводити сеанси пресотерапії. Повітряний насос тихої дії поперемінно наповнює та спустошує спеціальні подушки, які, м'яко натискаючи на ступні, посилюють циркуляцію крові, лімфообіг, прискорюють виведення токсинів.

Система пресотерапії RecoveryAir Light призначена для проведення метатарзального, компресійного та лімфодренажного впливу, при цьому його можна поєднувати з роликовим масажем. Окремо запускається система FullAir, під час якої відбувається чергування компресійних видів впливу відповідно до обраної програмою і сили впливу.

Налаштування масажера

Користувачеві доступне регулювання інтенсивності роботи та вибір режимів з урахуванням власних переваг, що дозволяє зробити масаж повністю індивідуальним. Автоматичні програми можуть працювати у трьох режимах інтенсивності, така сама кількість режимів передбачена під час роботи програми FullAir. Інтенсивність інфрачервоного прогріву також змінюється у трьох режимах.

Змінено: 2022-06-30 14:26:32
Характеристики
Види масажу Шиацу, Гуаша, 3D розминаючий, рефлекторний, Ролінг, FullAir повітряно-компресійний, лімфодренажний масаж
Зони масажу Пальці, звід, п'ята, підйом, гомілковостопний суглоб, ахіллове сухожилля
Кількість автоматичних програм 5 (3 комбинированных + 2 воздушно-компрессионных)
Прогрівання Інфрачервоне, 3 режими нагрівання
Кількість режимів інтенсивності масажу 3
Панель управління Сенсорна
Пульт дистанційного керування Є в комплекті
Таймер 15 хвилин
Вага 6 кг
Живлення AC 110-240 В
Частота 50-60 Гц
Потужність 36 Вт
Габарити 39 * 45 * 26 см
Виробник Японія
Гарантійний термін 24 місяці
Написати відгук
Вас може зацікавити
Ви переглядали
25657+ Задоволений клієнт!
0 відгуків