-20%

Масажер для ніг Leg&Foot Mini

Код товару: 46884
Виробник: Health-Island
7 відгуків
Є в наявності
9990 грн.
7992 грн.
Оформити розстрочку

LegFoot Mini-40Масажер для ніг Leg&Foot Mini – це унікальне обладнання, що надає комплексний оздоровчий вплив на весь організм, і призначений для щоденного домашнього використання. Модель має чотири робочі області для проведення масажу різних зон.


Апарат здійснить масаж склепіння стопи, а інфрачервоний прогрів зробить масажні процедури більш ефективними.

Масажер Leg&Foot Mini пропрацює пальці ваших ніг з розминкою передніх рефлекторних зон, зробить масаж п'ят з розминкою і стисненням стопи, ефективно впливаючи на нижні рефлекторні зони.

Спеціальна повітряно-компресійний подушка промасажує підйом і верхню частину ноги, розімне напружені м'язи в цій області і зніме відчуття втоми.

При цьому користувач може самостійно вибирати програми масажу, а також керувати інтенсивністю процедур та інфрачервоним прогріванням за допомогою кнопок, розташованих на зручному ергономічному корпусі моделі.

Щоденне використання масажера для ніг Leg&Foot Mini, купити який ви можете через наш інтернет-магазин допоможе вам зняти втому і напругу в ногах, позбутися від набряклості і больові відчуття в нижніх кінцівках, а також нормалізувати кров'яний тиск і поліпшити роботу внутрішніх органів.

Масажер для ніг Leg&Foot Mini

Масажер для ніг Leg&Foot Mini: давні техніки масажу Гуаша і Шиацу

Власному здоров'ю наші далекі предки приділяли підвищену увагу, розробивши безліч дієвих методик, що поліпшують стан організму. Масажні техніки Шиацу і Гуаша виявилися настільки вдалими, що змогли зберегти свою популярність протягом століть і сьогодні охоче використовуються в якості автоматичних програм у багатьох масажних приладах для ніг.

Особливості техніки Шиацу

Техніка Шиацу була створена в Японії в 1 столітті нашої ери, і виявилася настільки вдалою, що за пару сотень років поширилася чи не повсюдно, дійшовши і до наших днів. Її дія заснована на точковому натисканні на біологічно активні ділянки стоп ніг, пов'язані з різними органами і системами людського тіла. При цьому важливо дотримуватися послідовність дій:

  • Спершу слід три секунди натискати на певні точки, розташовані на пальцях кінцівок.
  • Далі йдуть натиски на підйом стопи.
  • Третій етап - розминка всій поверхні стопи з пересуванням від пальців до п'яти.

Точковий вплив дозволяє в прискореному режимі усунути болючість в м'язах ніг, відчуття втоми, набряклість, оскільки Шиацупозитивно впливає на функціональність нирок. Цю техніку рекомендують застосовувати при діагностованому венозному тромбозі і венозній недостатності, в разі варикозу і ревматичного артриту. Масаж покращує кровообіг, стабілізує роботу лімфатичної системи і дозволяє усунути лімфатичні набряки.

Масажер для ніг Leg&Foot Mini

Особливості техніки Гуаша

Масаж Гуаша був винайдений в Китаї і, подібно техніці Шиацу, спрямований на опрацювання особливих точок і ділянок, які пов'язані з внутрішніми органами. Спочатку масажні сеанси проводилися за допомогою спеціальної пластини, в сучасних масажерах її роль виконують елементи роликової системи, виготовлені у формі скребка. Подібна дія направлена на:

  • Покращення стану шкірного покриву.
  • Отримання додаткової енергії і відновлення бадьорості.
  • Загального зміцнення всього організму.
  • Посилення кровообігу, для чого додатково використовують інфрачервоне тепло.

Масаж Гуаша може бути використаний як в якості комплексного терапевтичного засобу, так і в ролі профілактичного заходу, що дозволяє попередити розвиток негативної симптоматики.

Змінено: 2020-11-28 05:07:01
Характеристики
Види масажу Щиацу, роликовий, компресійний
Кількість автопрограм 2
Кількість режимів інтенсивності 3
Функція прогріву Є
Напруга 200-240В / 50-60Гц
Вага 4,1 кг
Потужність 50 Вт
Виробник Wellness System World LLP, Англія
Гарантія 24 місяці
Написати відгук
Із цим товаром купують
Вас може зацікавити
Ви переглядали
25509+ Задоволений клієнт!
0 відгуків