Масажер для ніг і гомілок Zoryana Велика Насолода

Код товару: 47037
Виробник: Zoryana
13 відгуків
Є в наявності
11350 грн.
7370 грн.
Оформити розстрочку

Масажер для ніг і гомілок Zoryana Велика Насолода вдосконалений конструкторами після вивчення відгуків користувачів попередніх моделей. Корпус виробу знаходиться на стійкій платформі, виготовлений з міцного пластику білого кольору. Ніші для ніг обшиті м'яким матеріалом, який регулює тиск рухомих роликів.

Вплив роликової системи проводиться одночасно на стопу та гомілку, можна вибрати окрему зону масажу.  Для цього роли встановлені в нижній частині платформи, а також з обох сторін щиколотки.

Бічні масажери щільно прилягають до ноги, впливаючи на всі м'язи і суглоби. Посилюється ефект вибромассажной функцією і інфрачервоним прогріванням. Завдяки такому масажу покращується кровообіг, обмін речовин в організмі, швидко проходить втома, знімається свинцевий тягар з обох ніг.

Масажер для ніг і гомілок Zoryana Велика Насолода: види масажу

 1. Масажер для ніг і гомілок Zoryana Велика НасолодаРозширений функціонал пристрою забезпечує відтворення ряду популярних і найбільш ефективних масажних технологій, для чого використовуються основні системи конструкції:
 2. Роликова. Її елементи виконують класичні розминання і розтирання, і здатні імітувати більш складні техніки. При цьому траєкторія руху роликів забезпечує опрацювання як всієї площі, так і певних ділянок, розробляти які необхідно за допомогою точкового впливу. Така рефлексотерапія дозволяє поліпшити функціональність певних внутрішніх органів. Використання роликової системи рекомендується при ослабленні м'язових тканин ніг, в разі їх напруженості, при збоях в обмінних процесах. Роликовий масаж допомагає прискорити обіг крові і лімфи, усуває втому і є відмінним профілактичним заходом при загрозі плоскостопості.
 3. Вибраційна. Вона є допоміжною системою, враховуючи, що ефективність впливу стає помітною не відразу. Кращий варіант, що дозволяє отримувати максимальну користь при застосуванні такого масажу - використання вібраційної системи в сукупності з іншими. Вібраційний масаж показаний в разі втоми м'язів, втрати їх тонусу, для зняття набряклості ноги і поліпшення кровотоку і лімфообігу.
 4. Масажна техніка Шиацу. Це японський масаж, що полягає в натисканні на біологічно активні точки з певною інтенсивністю. При цьому відбувається не усунення захворювання і його симптоматики, а боротьба з першопричиною власними силами організму, які і покликані стимулювати Шиацу. Результатом стає оздоровлення всього організму, усунення втоми і напруженості м'язових тканин.
 5. Безповітряна компресія. Її відтворюють пересуваючі хвилеподібно спеціальні валики в кількості чотирьох штук. Їх завдання - поперемінно розминати поверхню ноги, уникаючи передавленнятканин, що особливо цінно при варикозі. Швидкість обертання елементів можна регулювати.
 6. Ще одна допоміжна функція - інфрачервоний прогрів, що підвищує ефективність процедур і готує м'язові тканини до подальшого впливу.
Область застосування масажних систем

Кожна з систем, впроваджених в конструкцію, покликана опрацьовувати певні ділянки ноги:

 • Роликові елементи розташовані таким чином, щоб здійснювати розминку стопи від пальців до п'яти, приділяючи підвищену увагу зведенню підошви, на якій знаходиться найбільше число біологічно активних точок.
 • Прогумовані валики розташовані з боків ніш і призначені для масажу гомілковостопного суглоба.
 • Литкові м'язи опрацьовуються за допомогою роликів, захоплюючих всю поверхню за допомогою переміщення, і безповітряному компресії.
Особливості конструкції
 1. Висока ефективність використання масажеру заснована на можливості вибору області, що вимагає опрацювання. При цьому масаж може бути, як поперемінним, так і зачіпати певні ділянки - стопу або гомілку.
 2. Зручна панель управління дозволяє користувачеві самостійно встановлювати сферу застосування масажу. При необхідності користувач може підключати до основного масажу вібраційну систему або інфрачервоний прогрів.
 3. Ніші масажеру досить місткі, відповідно використання пристрою не викликає ускладнень незалежно від розміру ноги користувача. Додатковий комфорт забезпечується за рахунок можливості зміни кута нахилу масажеру.
Коли рекомендується використання масажеру

Існує ряд станів, при наявності яких медики рекомендують використовувати масажер:

 • Поява тяжкості і втоми в гомілках, стопах.
 • Необхідність в прискоренні обігу крові і лімфи, усунення та запобігання патологічних процесів.
 • Зняття набряклості, напруженості в м'язах, спазмів і судом.
 • Необхідність швидкого розслаблення.
Змінено: 2020-12-05 23:11:40
Характеристики
Область масажу стопи, щиколотки, гомілки
Вид масажу Шиацу, роликовий, вібраційний
Кількість автопрограм 3
Функція вібромассажа Є, включається додатково до кожної програми
Функція ІК прогрівання Є, включається додатково до кожної програми
Тип управління сенсорна панель на корпусі
Напруга 220 В
Потужність 80 Вт
Частота 50-60 Гц
Габарити 52 х 42 х 39 см
Гарантія 36 місяців
Написати відгук
Із цим товаром купують
Вас може зацікавити
Ви переглядали
25518+ Задоволений клієнт!
0 відгуків