




Масажер для ніг Casada Reflexomed II призначений для використання в домашніх умовах. Невеликий плоский корпус з міцного пластику розміщується біля дивана чи крісла, доповнюючи затишний інтер'єр кімнати. Для ніг в корпусі зроблені ніші, обшиті м'якою гіпоалергенної тканиною. В отворах зручно розміщуються ноги будь-якого розміру, які щільно притискаються повітряно-компресійними подушками.
В області стоп встановлені роликові елементи. Виріб не ковзає по підлозі, завдяки спеціальним ніжкам з прогумованими накладками. Пристрій підключається до мережі і після вибору програми на пульті починає активно масажувати ступні і гомілковоступні суглоби.
Всі види масажу поєднуються разом або запускаються за заданою програмою. Рівень інтенсивності дії масажних елементів і повітряних подушок регулюється в 3-х режимах. Підсилює результат масажу інфрачервоне прогрівання стоп. Час масажу регулює таймер.
Функціонал:
| Характеристики | |
| Види масажу | Повітряно-компресійний масаж, роликовий масаж, розминаючий масаж, масаж шиацу |
| Інфрачервоне прогрівання | Ні |
| Кількість автоматичних програм | 3 |
| Кількість режимів інтенсивності | 3 |
| Потужність | 65 Вт |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Таймер | Є, 15 хвилин |
| Автовідключення | Є |
| Захист від перегріву | Є |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Габарити | 48.1х40.2х24.8 см |
| Вага | 8.5 кг |
| Гарантія | 36 місяців |