Наприкінці дня втома очей може викликати головний біль та інші малоприємні відчуття. Компанія Марутака, переймаючись своїми клієнтами, створила модель Marutaka Megane для професійного масажу в домашніх умовах. Основний вид впливу компресійно-лімфодренажний, в основному він спрямований на скроніта зону навколо очей. Регулярні сеанси допомагають покращити самопочуття та надають позитивний вплив на зовнішній вигляд.
Інженери компанії при створенні масажера орієнтувалися на принципи акупунктурного впливу, коли при натисканні на певні точки вдається впливати на пов'язані з ними органи та системи. Для опрацювання рефлекторних ділянок біля очей використовуються такі техніки:
Marutaka Megane зручний як у використанні, так і у транспортуванні, оскільки має малу вагу та невеликі розміри. Конструкція може складатися, зменшуючись до половини всієї довжини, влаштовувати масажні сеанси можна буквально будь-де в потрібний час. Щоб конструкція залишалася нерухомою під час процедури, масажер обладнаний ременем, що регулюється по колу для щільного обхвату голови.
Працює масажер не від електромережі, а від вбудованого потужного акумулятора, що заряджається. У комплект входить USB-кабель та адаптер, а одного заряду вистачає на тривалий час. Завдяки наявності акумулятора користувач не обмежений в рухах під час проведення масажу і при необхідності може переміститися в потрібне місце. Інтелектуальний таймер контролює тривалість сеансу та після закінчення встановленого часу зупиняє роботу приладу.
Зовні масажер покриває антибактеріальний матеріал, що гарантує безпеку використання та гігієнічність. Внутрішню сторону покриває приємна на дотик і PU-шкіра, що легко очищається.
Використовувати масажер можна всім за відсутності протипоказань, до яких відноситься наявність катаракти, проведені операції на очах або патологія сітківки. MarutakaMegane бажано застосовувати щодня, відводячи по 15 хвилин на сеанс, що допоможе при втомі та подразненні очей, зменшуючи негативні прояви. Однак є категорія користувачів, кому використання моделі показано насамперед, до них належать:
При регулярний сеансах можна розраховувати на стійкий позитивний результат:
| Характеристики | |
| Тип масажу | Масаж довгохвильовим інфрачервоним теплом, Повітряно-компресійний масаж |
| Область масажу | Область навколо очей та скронева область |
| Прогрівання | Контроль температури нагріву в режимі реального часу системою NTC в діапазоні від 38 °С до 46 °С |
| Додаткові опції | Функціея Bluetooth і вбудовані динаміками |
| Таймер | 15 хвилин |
| Тип живлення | Літій-іонний акумулятор 1200mAh |
| Час роботи від акумулятора | 75 хвилин = 5 циклів масажу (1 сеанс 15 хв) |
| Тип зарядки | Type-C |
| Час до повної зарядки | 2,5 години |
| Вага | 301 г |
| Вихідна напруга | 5В |
| Номінальна напруга | 3,7В |
| Номінальна потужність | 4Вт |
| Виробник | Японія |
| Гарантія | 24 місяці |