Продовжуємо працювати Пн.-Нд. з 9:00 до 21:00. Бережіть себе та своїх близьких, все буде Україна!

Гарантія

   Інтернет-магазин Belief пропонує своїм покупцям тільки сертифіковану продукцію провідних світових брендів. Якість обладнання та аксесуарів перевіряється на заводі-виробнику.

   Гарантійне обслуговування
   Зверніть увагу: право на проведення будь-якого ремонту обладнання є тільки у фахівців сервісного центру, авторизованого конкретним виробником. Несанкціоноване втручання в роботу обладнання позбавляє вас права на безкоштовне гарантійне обслуговування.
   Строк дії гарантії на товари, представлені в інтернет-магазині Belief, варіюється від 12 місяців до 10 років. Точний термін гарантії для конкретних товарів вказаний в їх описі або в гарантійному талоні, що заповнюється при покупці.

   Умови проведення гарантійного ремонту
   Отримуючи своє замовлення у кур'єра або в офісі транспортної компанії, обов'язково перевірте цілісність та комплектність вашої покупки. У разі виходу обладнання з ладу, ви можете звернутися за допомогою до найближчого сервісного центру, авторизованого виробником. Адреси і телефони таких центрів ви зможете знайти у гарантійному талоні.
   Щоб скористатися своїм правом на безкоштовне гарантійне обслуговування, обов'язково збережіть гарантійний талон. Він повинен бути повністю заповнений і містити в собі наступну інформацію:

  • модель і серійний номер купленого вироби;
  • строк дії гарантії виробника;
  • дата покупки.