



| Характеристики | |
| Види масажу | вібраційний, розминаючий |
| Область застосування масажера | шия, ікри, плечі, руки, спина, ноги |
| Кількість змінних насадок | 4 |
| Масажна голівка | Нефрит |
| Матеріал насадок | силікон |
| Інфрачервоне прогрівання | Є |
| Регулювання інтенсивності масажу | Є, плавна |
| Кількість режимів інтенсивності масажу | 17 |
| Функція автовідключення | Ні |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Вологозахищений корпус | так |
| Напруга | 200-240 В |
| Частота | 50-60Гц |
| Потужність | 20 Вт |
| Габарити | 39х8х10 см |
| Захист від перегріву | так |
| Вага | 1,1 кг |
| Виробник | Casada, Німеччина |
| Гарантія | 36 місяців |